Фудбалер Челсија у жестоком сукобу с играчем трећелигаша (VIDEO)

Челси и Врексам су ремизирали резултатом 2:2 у пријатељској утакмици. Већ у другој минути меча дошло је до жестоког сукоба између штопера "Плаваца" Левија Колвила и капитена Врексама, Џејмса Меклиана.

Енглез и Ирац су се сукобили у једној ситуацији нешто даље од центра акције, а Колвил је потом пришао Меклину и унио му се у лице.

Зграбио га је за дрес, што је изазвало сукоб. Срећом, остали саиграчи су брзо реаговали и спријечили већи инцидент.

Челси је повео у 35. минути голом Кристофера Нкункуа. Лук Болтон је изједначио на 1:1, а Врексам је у 71. минути прешао у вођство захваљујући Џеку Мариоту. Лондонски клуб је избјегао пораз захваљујући Леслију Угочукву у 82. минути, преноси "СвијетКлађења".

CHELSEA VS WREXHAM: Colwill in an altercation with James McClean. pic.twitter.com/neAwM2Sa8z