Борац славио у Посушју

Дарко Драгичевић

ПОСУШЈЕ - Фудбалери Борца вратили су се на побједнички колосијек, јер су на тешком гостовању савладали Посушје 2:0 у једном од дербија кола.

Бањалучани су тако ривалу нанијели први пораз на његовом стадиону Мокри долац у овој сезони Бањалучани су одиграли веома добар меч у којем су имали више лопту у посједу и боље прилике, али их нису крунисали све до 70. минута.

Себастијан Ерера је одлично убацио лопту ма правој мјесту био је Енвер Кулашин који је погодио за вођство.

Посушје је могло до изједначења али је сјајном интервенцијом Филип Манојловић спасио гол.

Стефан Савић је у 82. минуту пробио по страни а затим идеално упослио Ђорђа Деспотовића којем није било тешко да затресе мрежу ривала. Био је то његов други гол у дресу Борца.