Бахар видио фантастичног Кахвића (ВИДЕО)

Д.Д.

БЕОГРАД - Фантастичан старт сезоне за младог нападача Александра Кахвића. Момак из Теслића је у другом колу Прве лиге Србије постигао три гола и био најзаслужнији што је ОФК Београд савладао Металац 4:1.

Тако је његов тим дошао на прву позицију након два кола, а Кахвић је водећи стријелац такмичења.

Млади нападач је био стријелац и у првом колу на гостовању у Ужицу. Да се налази у правој форми показао је и на данашњој утакмици.

Прво је у 35. минуту сјајно реаговао након корнера и донио изједначење свом тиму.

Затим је одлично испратио акцију својих саиграча и донио предност у 52.минуту, да би затим у 77. минуту поставио коначан резултат 4:1.

Иначе занимљиво је да су меч на Карабурми посматрали тренер Црвене звезде Барак Бахар, те спортски директор Митар Мркела као и директор ЗвезданТерзић.

A post shared by OFK BEOGRAD (@ofkbeograd1911)