Побједа Зрињског над Борцем, навијачи гађали тренере гостију

МОСТАР - Дерби 19. кола, посљедњег у јесењем дијелу првенства БиХ, играо се данас у Мостару - Зрињски је дочекао Борац, а сусрет је завршен побједом домаће екипе резултатом 1:0.

Утакмица је завршена у 17.03 часова, то јест три минуте након почетка Свјетског првенства у Катару.

Једини гол постигао је Хрвоје Баришић, преноси Кликс.

У самом финишу сусрета додијељена су два црвена картона. Најприје је резервни играч Зрињског Алмир Бекић добио црвени картон, а одмах за њим и лијеви бек Борца Милан Спремо, те су екипе завршиле са по десет играча у терену.

Но, ту није било краја хаосу на терену јер је велика гужва настала и у судијској надокнади другог полувремена када су домаћи навијачи гађали тренере на клупи Борца. Судија Мирза  Казлагић је успио некако привести сусрет крају и ову полусезону коју је Зрињски завршио на лидерској позицији, док је Борац трећи.