Al Ain eliminisao River i otišao u finale nakon penala

Fudbaleri Al Aina prvi su finalisti FIFA Svjetskog klupskog kupa. U polufinalu poslije izvođenja penala eliminisali su River Plejt rezultatom 5:4 (2:2, 1:2).

18.12.2018 23:56 Agencije

Francuskinje svjetskoj dodale i evropsku rukometnu krunu

Rukometašice Francuske nove su prvakinje Evrope.

16.12.2018 20:30 B92

Olimpijakos eliminisao Milan, Seltik preživio i ide dalje

Fudbaleri Olimpijakosa nastavljaju takmičenje u Ligi Evrope pošto su u direktnom obračunu u Atini pobjedili Milan sa 3:1.

13.12.2018 23:53 B92

Spektakularna Liga šampiona: Fekir uveo Lion u 1/8 finala , kiks Mančester junajtera

Posljednje veče grupne faze Lige šampiona donijelo nam je spektakularnu završnicu, a u jedinom meču koji je odlučivao o osmini finala Lion je izborio drugu fazu.

13.12.2018 00:25 B92

Salah uveo Liverpul u 1/8, Totenhem odolio Barsi, pa ga pogurao PSV

Fudbaleri Liverpula i Totenhema izborili su plasman u osmini finala Lige šampiona u posljednjem kolu u grupama A, B, C i D.

11.12.2018 23:52 B92

Srpkinje izgubile šansu za polufinale, Crnogorke bolje

N.N. 10.12.2018 22:37 Rukometašice Srbije poražene su od Crne Gore rezultatom 28:27 čime su izgubile šanse za plasman u polufinale Evropskog prvenstva u Francuskoj.

10.12.2018 23:57 B92

Šef karabinjera objasnio kako funkcioniše Koza nostra

Rim - Hapšenje šefa sicilijanske Koza nostre Setima Minea nanijelo je težak udarac toj mafijaškoj organizaciji, kaže Đuzepe Governale, general karabinjera.

10.12.2018 18:34 Agencije

River nakon drame, produžetaka i preokreta do titule Kopa Libertadores

Fudbaleri River Plejta pobijedili su u dramatičnom i istorijskom finalu najvećeg rivala Boku Juniors i osvojili titulu Kopa Libertadores.

10.12.2018 08:12 B92

Greške koštale Srbiju, Rusija prejaka na startu druge faze

Rukometašice Srbije porazom su otvorile drugu fazu Evropskog prvenstva, pošto je Rusija bila bolja rezultatom 29:25 (16:13).

09.12.2018 22:41 B92

Rukometašice Srbije nadigrale Dansku

Rukometašice Srbije u meču trećeg kola grupe A savladale su Dansku (30:25) i tako izborile plasman u drugu fazu takmičenja, gdje prenose dva boda.

04.12.2018 23:59 Agencije