Звијезда боља од Зрињског, пораз Радника у Зеници

РТРС

Фудбалери Звијезде славили су на стадиону у Угљевику против актуленог шампиона Зрињског (1:0) у оквиру 16. кола Премијер лиге БиХ, док је Радник доживио минималан пораз у Зеници од Челика (0:1).

Тим из Етно села Станишићи наставио је сјани низ под водством тренера Дарка Несторовића остваривпу четврти узастопни тријумф, и сада имају на свом конту имају 17 бодова. Тренутак одлуке догодио се у финишу меча када је у 86. минуту Махмутовић погодио мрежу Бркића за 1:0.

Фудбалери Радника поражени су минимланим резултатом 1:0 у Зеници, а једини гол на утакмици постигао је Шевко Окић у 22. минуту. Радник остаје у горњем дијелу табеле са 21 бодом.

Фудбалери Крупе поражени су на свом стадиону од Слободе из Тузле (0:1), а једини погодак постигао је Иван Барабан у 77. минуту. Крупа је од 53. минута играла са играчем више, јер је у свлачионицу морао голман тузлака Вуклиш, али ни то није помогло тиму из кањона Тијесно да избјегне пораз и фењер са само 12 бода на свом конту.

Тузла сити савладала је Гошк са 2:1.