Рукометаши Борца побиједили Извиђач у првом мечу финала

nezavisne.com

Рукометаши Борац М:тела побиједили су Извиђач у првој утакмици финала плеј - офа Првенства БиХ.

Они су вечерас у Бањалуци након неизвјесног финиша славили резултатом 25:23 (11:12)

Први дио сусрета припао је рукометашима Извиђача, који су два наврата имали “плус три”. У 27. минуту преко Дејана Унчанина Борац је стигао до изједначења 11:11, да би у завршници полувремена Милан Вукшић донио предност екипи из Љубушког.

Било је грешака и на једној и на другој страни, као и у другом полувремену у којем је Борац заиграо боље. Био је бољи у нападу, Бојан Љубишић је наставио са добрим одбранама, па су се Бањалучани радовали.

Друга утакмица ће бтии играна 8. јуна у Љубушком, гдје ће бити играна и евентуални трећи меч.

Дејан Унчанин најефикаснији у Борцу са седам голова, Љубишић је имао 10 одбрана, док су по пет голова за Извиђач постигли Вукшић и Домагој Алиловић.